Lubisz zimę?

Ostatnie lata były niezłą katorgą dla fanów zimy - śniegu było jak na lekarstwo, a jak już spadł, to w maju. Na szczęście w tym roku wygląda na to, że sytuacja się poprawi - od kilkunastu dni nie można wyściubić nosa za drzwi bez rękawiczek i czapki. No chyba że chce się nabawić odmrożeń.

W wyniku tego wszyscy obstawiają, że niedługo spadnie upragniony śnieg. Pewnie wielu z was czeka w napięciu, smarując po raz setny swoje deski albo ostrząc łyżwy. Akurat właściciele łyżew mają lepszą sytuację, gdyż do działania lodowisk wystarczy zimno, którego nie brakuje. Niestety ze stokami jest o wiele gorzej, więc pozostaje tylko siedzieć w domu i czekać - ewentualnie grać w gry typu SSX, żeby trochę odreagować.

Według prognozy pogody, większość stoków w Polsce (nie licząc tych miejscowości blisko granicy z Rosją, ich zawsze zasypuje) poczeka na śnieg jeszcze z tydzień. Na szczęście większość pensjonatów w Polsce jest już gotowych na napływ turystów, spragnionych śniegu. A po takim oczekiwaniu frekwencja będzie na pewno wzorowa!

Deski i narty gotowe? Sprawdźcie gdzie warto jechać na biały urlop :)

Dodano: 2014-12-04 14:48:19

Komentarze (0)
Dodaj komentarz