Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Chałup do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Chałup, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Chałupach na pewno potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:48:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 14:07

Program NFhotel jest według nas warty uwagi. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jak najbardziej nas satysfakcjonuje. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów z jakimi mieliśmy do czynienia. Jest prosty i darmowy, ma dużo ciekawych funkcji i rezerwację online, do dodania na stronę. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:08

Korzystamy już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z przejrzystymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo usprawnia nam codzienne funkcjonowanie.

Dodaj komentarz