Świetny marketing spod Śnieżki!

W życiu trzeba kombinować. Bez pracy nie ma kołaczy, jak kocha mawiać 99,9% naszych babć, ale praca musi być połączona z myśleniem. Na kopaniu rowów Steve’a Jobs’a nie prześcigniesz. No chyba że będziesz jak Otis R. Bowen - on się dorobił na kopaniu rowów. Wpadł na pomysł koparki.

Marketing żyje podobnymi prawami. Kreatywność i idea mają często o wiele większe znaczenie niż nawet wykonanie, którego zresztą zaniedbanie skutkuje czymś, z czego śmieje się pół Internetu. Jednakże pewien pensjonat z Karpacza, Karkonoski SPA*** postarał się i jego dzieło nie może być zaliczone do sekcji wyśmiewanych - sprawdźcie!

Karpacz

Autor:KM Studio - Kamerzysta Jelenia Góra

Niby zwykła reklama, a zrobiona z ciekawą ideą, którą podsumować można tak: “Pokażmy dzieci i zabawę, resztę rodzice zobaczą na zdjęciach”. Posunięcie, które może wydawać się strzałem z karabinu M4A1 w kolano, tak naprawdę okazuje się trafem w 10 - klip wywołuje niesamowicie przyjemne uczucie wyluzowania i “chill outu”, które jak nic innego nie zachęca do wybrania Karkonoski SPA*** jako miejsca w którym spędzimy urlop.

A inne ciekawe miejsca - wyklikaj tu:

Dodano: 2014-11-10 09:44:48

Komentarze (0)
Dodaj komentarz