Chałupy dla całej rodziny - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy nad morzem

Chałupy dla całej rodziny - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy nad morzem

Położone na Półwyspie Helskim Chałupy znane są przede wszystkim z fantastycznych plaż. Zwykle w sezonie wakacyjnym na zorganizowanych kąpieliskach nad morzem na dzieci czekają rozmaite atrakcje. Problem w tym, że te wszystkie zjeżdżalnie, trampoliny, lody na patyku dość szybko zaczynają się nudzić. A znużone dziecko nie bardzo współpracuje w zakresie błogiego relaksu i zasłużonego niewątpliwie odpoczynku.

W Chałupach nie ma co liczyć na bardziej wyrafinowane rozrywki dla najmłodszych - to w końcu niewielka wieś letniskowa, która poza sezonem wakacyjnym staje się niemal całkowicie wyludniona. Dlatego jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci z prawdziwego zdarzenia na rodzinne wczasy nad morzem, lepiej zawczasu nastawić się na parę wycieczek w naprawdę interesujące miejsca. I tak się szczęśliwie składa, że całkiem niedaleko Chałup znajduje się sporo takich atrakcyjnych zakątków. Wybraliśmy 5, które zasługują na szczególną uwagę rodziców z małymi dziećmi:

Dodano: 2018-04-13 15:05:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
13.04.2018 15:32

Nie zaszkodziłoby jeszcze dodać paru słów o żeglarstwie, wędkarstwie i windsurfingu. To wszystko pasjonujące - każdy na swój wyjątkowy sposób - sporty wodne. A Chałupy tworzą wymarzone wprost warunki do ich uprawiania. Zarówno dla początkujących, jak też nieco bardziej już zaawansowanych. Jeśli tylko dzieci się wciągną, będą miały nie tyle chwilową atrakcję na lato, a piękne hobby na całe życie!

Anonim
23.04.2019 09:34

Ocean Park we Władysławowie największa bomba naszych wakacji, reszta atrakcji równie fajna, ale naturalnej wielkości morskie zwierzęta wygrały. Tunel z rekinami... fantastyczny.

Dodaj komentarz