Chałupy dla całej rodziny - TOP 5 atrakcji dla dzieci na wczasy nad morzem

Rozrywki z Muzeum Kocham Bałtyk

Instytucje muzealne raczej nie kojarzą się z czystą zabawą, jednak w tym przypadku właśnie na nią placówka kulturalna kładzie największy nacisk. Kocham Bałtyk w Swarzewie oferuje 3 różne wystawy - i każda z nich na swój sposób zapewnia niezłą rozrywkę, z delikatnymi walorami dydaktyczno-edukacyjnymi. Największym wzięciem cieszy się strefa klocków LEGO, z kolekcją absolutnie unikatowych konstrukcji oraz kącikiem do samodzielnego budowania. Warto dodać, że muzeum organizowało tam także warsztaty z budowania i programowania robotów. Drugi dział to murale 3D - czyli ścienno-podłogowe malowidła wywołujące wrażenie trójwymiarowych obiektów. Jest jeszcze sekcja ekologii, z paroma ciekawostkami przyrodniczymi i stanowiskami z mikroskopami w zanadrzu.

Dodano: 2018-04-13 15:05:00

Komentarze (2)
Anonim
13.04.2018 15:32

Nie zaszkodziłoby jeszcze dodać paru słów o żeglarstwie, wędkarstwie i windsurfingu. To wszystko pasjonujące - każdy na swój wyjątkowy sposób - sporty wodne. A Chałupy tworzą wymarzone wprost warunki do ich uprawiania. Zarówno dla początkujących, jak też nieco bardziej już zaawansowanych. Jeśli tylko dzieci się wciągną, będą miały nie tyle chwilową atrakcję na lato, a piękne hobby na całe życie!

Anonim
23.04.2019 09:34

Ocean Park we Władysławowie największa bomba naszych wakacji, reszta atrakcji równie fajna, ale naturalnej wielkości morskie zwierzęta wygrały. Tunel z rekinami... fantastyczny.

Dodaj komentarz